اخبار سایت

سفر با ماشین اجاره ای یا شخصی؟

cars blog 3

سفر کردن از لذت بخش ترین تجربیات زندگی است که با آن لحظات مفرحی برایمان رقم می خورد و اتفاقات جدید و درعین حال هیجان انگیزی را تجربه می کنیم. اما گاهی اوقات ما برای رفتن به سفر به چالش هایی بر می خوریم! یکی از چالش های اساسی نداشتن خودرو برای سفر است که خوشبختانه این روزها شرکت های اجاره خودرو برای این چالش و مشکل اساسی چاره اندیشیده اند. خبر خوب کالسکه طلایی برای مشتریان اجاره خودرو ، شما می توانید به راحتی با مراجعه به سایت کالسکه طلایی ، خودرو اجاره ای خود را با در نظر گرفتن مبدا و مقصد سفر به صورت آنلاین برای اجاره خودرو مورد نظرتان به دو صورت اجاره خودرو با راننده و یا اجاره خودرو بدون راننده اقدام نمایید.پ

تجربه سفری مهیج با ماشین های اجاره ای بانی باس
چند سال پیش وقتی صحبت از اجاره خودرو برای مسافرت به میان می آمد تنها شهر های توریستی همانند کیش و قشم به ذهن خطور می کرد، زیرا اجاره خودرو با راننده و بدون راننده تنها در این شهرها مرسوم بود ولی امروزه با وجود شرکت های ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در اکثر کلان شهرها می توانید از خدمات اجاره خودرو متناسب با نوع سفر و تعداد همسفرانتان بهره مند شوید.

توصیه ی ما به شما قبل از اقدام به اجاره خودرو این است که حتما از شرکت مد نظرتان در مورد اعتبار و سابقه ی شرکت تحقیق کنید.

سفر با خودرو اجاره ای بهتر است یا خودرو شخصی؟
احتمالا در بررسی اول سفر با خودرو شخصی جذاب تر و راحت تر باشد. ولی اگر تمامی جوانب را بسنجید به این نتیجه می رسید که اجاره خودرو مقرون به صرفه تر است مثلا با داشتن خودرو شخصی هزینه هایی از قبیل بیمه ، استهلاک و سرویس خودرو را متحمل میشوید و فراتر از این مسائل هزینه سنگین خرید خودرو می توان به هزینه خرید خودرو اشاره کرد که این روزها بسیاری از افراد از پس آن بر نمی آیند ، پس بهترین انتخاب برای افراد اجاره خودرو می باشد. شرکت بانی باس آماده ارائه خدمات اجاره خودرو به هموطنان عزیز در سراسر کشور می باشد.

اجاره خودرو به جای خرید خودرو
بسیاری افراد جامعه بیشتر اوقات نیاز روزمره خود را از طریق اینترنت و یا وسایل نقلیه عمومی برطرف می کنند. از طرفی نگهداری خودرو برای برخی افراد پرهزینه خواهد بود چون حتی اگر از خودرو استفاده نشود باز هزینه های ثابتی مانند مالیات، بیمه ثالث و بدنه و غیره نیز خواهد داشت. پیشنهاد ما به این افراد اجاره خودرو (بدون راننده و یا با راننده) است چون فقط در زمان نیاز اجاره خودرو تنها هزینه اجاره خودرو را پرداخت می کنند و دیگر نیاز به پرداخت هزینه های جانبی و نگهداری خودرو نمی باشد.

اجاره خودرو لوکس بدون خرید آن
بسیاری از افراد جامعه به داشتن خودروهای لوکس و لاکچری و رانندگی با این خودروها علاقمند هستند اما توانایی مالی برای خرید این خودروها را ندارند و یا اینکه توانایی مالی دارند اما تمایل به خرید اتومبیل‌های گران قیمت ندارند. به خصوص اینکه در ایران به دلیل وجود برخی قوانین خاص، خرید این خودروهای لوکس با دشواری و محدودیت‌هایی همراه است. برای این دسته از افراد بهترین گزینه اجاره خودرو لوکس می باشد. این افراد با اجاره خودروهای لوکس به راحتی می‌توانند به رویای خود دست پیدا کنند و رانندگی با هر نوع خودروی لوکس اجاره ای را تجربه نمایند. همچنین در صورت نیاز، با استفاده از اجاره خودرو بدون راننده می‌توانند به مهمانی، عروسی و یا مسافرت بروند و یا در قرارهای مهم کاری شرکت نمایند. اجاره خودروی لوکس نه تنها این افراد را به خواسته‌هایشان نزدیک می‌کند بلکه بسیار مقرون به صرفه بوده و دستشان در انتخاب خودروی کروک، سدان، شاسی بلند و… باز خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *