اجاره ماشین کلاسیک

امروزه اجاره ماشین تنها مختص به اجاره ماشین های لوکس و جدید نیست؛ بلکه انتخاب بسیاری از افراد برای برگزاری مراسم‌های خود به خصوص مراسم عروسی، اجاره ماشین‌های عروس کلاسیک و قدیمی است که تاثیر مهمی در زیبایی و عکاسی مراسم دارد. ماشین‌های کلاسیک صرف نظر از زیبایی و جذابیتی که دارند؛ انتخاب مناسبی برای افراد خاص پسند می‌باشند. نکته مهم درباره اجاره ماشین کلاسیک برای عروسی این است که این ماشین ها لوکس و خارجی می‌باشند و اغلب متعلق به برندهای شناخته شده‌ای همچون بنز هستند و به همین دلیل می‌تواند شبی بسیار متفاوت را برای زوج‌های جوان رقم بزند.

اجاره ماشین کلاسیک

با اجاره ماشین از بانی باس، سفری امن و آرام را تجربه کنید.

شرایط و نحوه اجاره ماشین کلاسیک

Old car models 221 removebg preview

یکی از نگرانی‌ها درخصوص اجاره ماشین‌های کلاسیک بوی بنزین و کند بودن ماشین است. ما در مجموعه بانی باس با انجام تعمیرات اصولی و فنی روی ماشین‌های قدیمی این قبیل مشکلات را بر طرف کرده و از بابت راحتی و سالم بودن ماشین‌های اجاره‌ای به شما اطمینان می‌دهیم.
ما در مجموعه لبخند سفر مفتخریم ماشین‌های کلاسیک با معتبرترین برندها و با بالاترین کیفیت فنی را به مشتریان عزیز ارائه کنیم تا با آرامش و اطمینان خاطر مراسم خوبی را سپری کنند.

ماشین‌های کلاسیک دارای ظاهری زیبا و متفاوت از دیگر خودروها هستند، شما می‌توانید با اجاره خودرو کلاسیک خاص بودن را تجربه کنید.
نحوه رانندگی با ماشین‌های کلاسیک کمی متفاوت بوده، به همین دلیل پیشنهاد مجموعه بانی باس به شما این است که اجاره ماشین کلاسیک با راننده صورت پذیرد.
 اجاره ماشین کلاسیک با راننده تنها نیازمند پرداخت هزینه اجاره ماشین بوده و نیاز به هیچ نوع مدرکی برای ضمانت ندارد و مسئولیت ماشین اجاره‌ای تنها بر عهده راننده می‌باشد.
اما برخی افراد علاقه دارند در شب عروسیشان خودشان راننده ماشین عروس باشند. مجموعه اجاره ماشین بانی باس، امکان اجاره ماشین کلاسیک بدون راننده را نیز برای این افراد فراهم کرده است. البته همانطور که می‌دانید در اجاره ماشین بدون راننده تمام مسئولیت‌های ماشین اجاره‌ای به عهده مشتری است.

GQ5NWJmYTk2Z removebg preview
485479 760 removebg preview

مناسبترین قیمت اجاره ماشین کلاسیک و لوکس قدیمی عروس

مجموعه اجاره ماشین بانی باس با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در سراسر کشور آماده ارائه خدمات اجاره ماشین به مشتریان عزیز می‌باشد.
شما می‌توانید ماشین ایده آل خود را با خیالی راحت و مطمئن انتخاب کرده و با مناسب ترین قیمت، اجاره ماشین را انجام دهید.
هزینه اجاره ماشین کلاسیک با توجه به برند و زمان اجاره متغیر است. برای اطلاع از قیمت‌های اجاره ماشین کلاسیک می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.
همچنین از شما دعوت می‌کنیم برای مشاهده خدمات گردشگری و توریستی شرکت بانی باس، صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

چرا بانی باس؟!

rocket

سرعت در ارائه خدمات

customer-service

پشتیبانی 24 ساعته

money

بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت

clock

اجاره ماشین، بدون محدودیت زمانی

file

صدور فاکتور رسمی اجاره ماشین

derive

رانندگان مجرب و ماهر

سوالات قبل از اجاره ماشین

بهتر است اجاره خودرو کلاسیک با راننده انجام شود یا بدون راننده؟

از آنجا که رانندگی با ماشین‌های کلاسیک متفاوت است و نیازمند مهارت خاصی می‌باشد پیشنهاد گروه بانی باس به مشتریان عزیز اجاره ماشین کلاسیک با راننده می‌باشد.

اگر اجاره ماشین با راننده صورت پذیرد، آیا مسافر مسئولیتی در قبال خودرو خواهد داشت؟

خیر، درصورتیکه اجاره ماشین با راننده انجام شود مسافر مسئولیتی در قبال خودرو نخواهد داشت و مسئولیت ها به عهده راننده می‌باشد.

اگر ماشین اجاره ای با نقص فنی مواجه شود چه می شود؟

لازم به ذکر است که پیش از انجام فرآیند اجاره ماشین، به منظور فراهم کردن آرامش و امنیت مشتریان در طول سفر، تمامی خودروها توسط کارشناسان فنی بررسی می شوند. اما اگر برای ماشین اجاره ای مشکلی بوجود بیاید، گروه بانی باس سریعا خودروی دیگری را جایگزین خواهد کرد تا شما عزیزان با آرامش خاطر به سفر خود ادامه دهید.

آیا میتوانیم ماشین کلاسیک اجاره ای را گل آرایی کنیم؟

بله، اما گل آرایی خودروهای کلاسیک بدلیل داشتن ساختار قدیمی و متفاوت با گل آرایی خودروهای مدرن متفاوت است.

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.