اجاره اتوبوس

اجاره انواع اتوبوس دربستی

یکی از پرطرفدارترین خدمات شرکت اجاره ماشین بانی باس، اجاره انواع اتوبوس است. اجاره اتوبوس به صورت درون شهری و برون شهری انجام می‌شود.
از نکات مهم و کلیدی اجاره اتوبوس می توان به انتخاب نوع اتوبوس با توجه به سفر و تعداد نفرات، سالم بودن ظاهر و کیفیت سیستم فنی اتوبوس اجاره‌ای اشاره کرد.
نکته مهم دیگری که در اجاره اتوبوس وجود دارد مجرب و خوش برخورد بودن راننده است که می تواند در کیفیت سفر شما تاثیر مستقیم بگذارد. یکی از افتخارات مجموعه بانی باس داشتن مجرب ترین تیم رانندگان است.
شرکت اجاره ماشین بانی باس با توجه به شرایط کرونا و رعایت پروتکل ها با ضدعفونی کردن تمام فضای اتوبوس، به مشتریان امکان سفری با خیال آسوده در دوران کرونا را می دهد. 

اجاره میدل باس

با اجاره ماشین از بانی باس، سفری امن و آرام را تجربه کنید.

BusTicket 777 removebg preview

اجاره اتوبوس‌های معمولی

تعداد صندلی ها در اتوبوس های معمولی حدود 40 تا 50 عدد است. در اتوبوس های معمولی تراکم صندلی ها زیاد بوده و فضای راحت و مناسب استراحت کمتری نسبت به اتوبوس های VIP دارد. با توجه به این نکته اتوبوس های معمولی گزینه مناسبی برای سفرهای طولانی نیستند. پیشنهاد مجموعه ما برای سفر های طولانی اجاره اتوبوس VIP است.

 

اجاره اتوبوس‌ VIP

تعداد صندلی های اتوبوس VIP نسبت به اتوبوس معمولی کمتر بوده و صندلی اتوبوس‌های VIP معمولا بزرگتر و راحت تر از سایر انواع اتوبوس‌ها است.
اجاره اتوبوس‌ VIP برای مسافرت‌های طولانی گزینه بسیار مناسبی می باشد و اتوبوس VIP امکانات کافی و مورد توجهی را برای یک سفر طولانی ارائه میدهد. از جمله این امکانات می توان به مانیتور، جای شارژ و …  اشاره کرد.
اتوبوس های VIP این امکان را برای مسافران فراهم می‌کنند که صندلی خود را تا ۱۴۰ درجه به عقب بخوابانند و می توانید با اجاره اتوبوس VIP در طول سفر خود استراحت کنید و سفری سرشار از آرامش را تجربه کنید.

bignes.4k4jnsyl.3hb removebg preview
IMG 9277 removebg preview

اجاره اتوبوس ارزان قیمت

در مجموعه بانی باس انواع مختلفی از اتوبوس وجود دارد که با توجه به نیاز مشتری ارائه می شوند.
رنج قیمت اجاره اتوبوس ها متفاوت بوده و اجاره اتوبوس ارزان قیمت نیز امکان پذیر است. سرویس اجاره اتوبوس دربستی ارزان برای سفرهای درون شهری و برون شهری به تمام نقاط کشور انجام می شود.

چرا بانی باس؟!

rocket

سرعت در ارائه خدمات

customer-service

پشتیبانی 24 ساعته

money

بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت

clock

اجاره ماشین، بدون محدودیت زمانی

file

صدور فاکتور رسمی اجاره ماشین

derive

رانندگان مجرب و ماهر

سوالات قبل از اجاره ماشین

ظرفیت اتوبوس اجاره ای چند نفر است؟

ظرفیت میدل باس های اجاره ای 25 الی 45 نفر می باشد.

تامین غذا و محل سکونت راننده اتوبوس اجاره ای به عهده مشتری است یا شرکت ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین؟

تامین غذا و اسکان راننده به عهده مشتریان عزیز می باشد. لازم به ذکر است که مشتریانی که میخواهند مسئولیت این امر بر عهده راننده باشد میتوانند در زمان اجاره ماشین، هزینه این امر را بصورت جداگانه پرداخت نمایند.

اگر ماشین اجاره ای با نقص فنی مواجه شود چه می شود؟

لازم به ذکر است که پیش از انجام فرآیند اجاره ماشین، به منظور فراهم کردن آرامش و امنیت مشتریان در طول سفر، تمامی خودروها توسط کارشناسان فنی بررسی می شوند. اما اگر برای ماشین اجاره ای مشکلی بوجود بیاید، گروه کالسکه طلائی سریعا ماشین دیگری را جایگزین خواهد کرد تا شما عزیزان با آرامش خاطر به سفر خود ادامه دهید.

مدارک لازم برای اجاره ماشین چیست؟

اگر اجاره ماشین با راننده انجام شود نیازی به ارائه مدارک از طرف مشتری نیست، اما اگر اجاره ماشین بدون راننده صورت پذیرد می بایست مدارک ارائه داده شود که برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این مدارک میتوانید به صفحه “مدارک لازم برای اجاره خودرو” مراجعه نمایید.

شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.